Dokładamy wszelkich starań abyś mógł cieszyć się pięknem kwiatów.

Ekologiczne uprawy, zespół profesjonalistów i pielęgnacja roślin gwarantują długotrwałe piękno ciętych kwiatów oraz sukcesy w hodowli kwiatów z naszych cebul mieczyków.

Hodujemy wyłącznie cebule mieczyków. Dokładamy wszelkich starań aby piękne odmiany tych kwiatów mogły cieszyć ich ogrodników bez dużego nakładu pracy.

CEBULE MIECZYKÓW

Piwonia jest jednym z najpopularniejszych i najpiękniejszych kwiatów spotykanym w Polskich ogrodach. Rośnie w kępach o wysokości ok. 80-90cm. Jego kwiaty są duże o średnicy ok. 20cm. Mają wiele kolorów – różowe, czerwone, białe i inne. Ich liście są zielone, duże i pierzaste. Uważa się je za jedne z podstawowych na liście najważniejszych roślin hodowanych w Polsce. Ich urok już zachwyca oko tysięcy ogrodników.

PIWONIE

Mieczyki należą do rodziny Kosaćcowate. Znanych jest nam około 90 gatunków mieczyków. W wyniku prac hodowlanych, stworzono wiele atrakcyjnych mieszańców mieczyków a także odmian ogrodowych. Oprócz najbardziej rozpowszechnionych odmian wielokwiatowych można spotkać odmiany miniaturowe, o drobnych, małych kwiatach.

MIECZYKI

3A85F407-80C8-4BBC-AC9C-94490EE16FED.jpg

Historia firmyOgród i rosnące w nim kwiaty darzymy szczególnym sentymentem. Często trudno ubrać w słowa uczucia, jakich ogrodnicy doświadczają patrząc na swoje kwiaty, spacerując po ogrodzie czy odpoczywając wieczorem na tarasie.

My jesteśmy dumni z każdej rośliny i cebulki, którą powierzamy Państwu.

Od ponad 35 lat zajmujemy się produkcją kwiatów ciętych, głównie mieczyków. Niedawno wzbogaciliśmy naszą ofertę o nowy gatunek roślin - Piwonie. Zajmujemy się również sprzedażą cebul mieczyków. Kwiaty dostarczamy na rynki lokalne, krajowe oraz zagraniczne. Nasze produkty są wysokiej jakości co gwarantuje naszym klientom zadowolenie z oferowanych usług. Prowadzimy sprzedaż hurtową oraz detaliczną. Zapraszamy do kontaktu z Nami!

© 2017 Matejka Flowers

Search